| RoberT1993 a întrebat:

Se merita sa cumpar unitate la pretu de 500 lei cu sistemul de

Utilizare Business, performant, silentios, Dell OptiPlex 620 ofera maxima performanta, intampinand marea majoritate a cererilor de astazi, protejind astfel investitiile pentru viitor.
Calitate calculator refurbished
Brand Dell
Model Optiplex GX620, Desktop
Sistem de operare Windows XP Professional
Procesor Intel Pentium 4, 3.0 GHz Hyper Treading
Memorie 1 GB DDR2, upgradabil la 4 GB DDR2
Hard drive 80 GB SATA, upgradabil la 3 TB SATA
Optical drive CD-ROM
Graphic card on board + slot PCIE
Network Card Gigabit 10/100/1000Mbps
Porturi / Conectare 1 port VGA ( 15 pini ), 8 porturi USB, 1 port RJ45 ( placa retea ), 1 conector intrare audio, 1 conector iesire audio, 1 conector microfon
Cablu Curent inclus

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca este cu garantie si factura, da.