| CyberKingAlex a întrebat:

Este bun acest sistem pentru Flight Simulator X?
Brand DELL
Model Optiplex GX620
Software Windows optional
Procesor Intel Dual Core, 3.0 GHz Hyper-threading 64 bit
Memorie 1 GB DDR2, dual channel, expandabila la 4GB (4 sloturi)
Hard drive 40 GB SATA, upgradabil la 2 TB
Optical drive DVD
Graphic card on board + slot PCIe
Network Card Integrated 10/100 Ethernet controller
Porturi / Conectare 8 porturi USB, 1 port RJ45 ( placa retea ), 1 conector intrare audio, 1 conector iesire
Cablu Curent optional
Placa video un Ati radeon HD(ii fac upgrade)

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Da iti merge dar nu la high adica nu stiu sigur poti sa incerci ma refer la grafica maxima tot.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Vezi ca ai uitat sa spui daca are mouse optic sau cu bila.cand te intreaba unu configuratia ta asta ii spui? doamne ce copil.si nu cred ca merge.vezi pe canyourunit

| CyberKingAlex explică (pentru ionutVUVUZELA):

Esti un mare nesimtit
Am intrebat frumos daca merge
NESIMTITULE COPIL ESTI TU

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru CyberKingAlex):

Ba sa stii ca ma simt chiar bine. daca ma ating chiar ma simt.