| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o parere legata detonguerocesor: Intel Core 2 Duo, 1.66 GHz
Memorie: 1 GB DDR2, dual channel upgradabil la 4 GB DDR2
Hard drive: 60 GB
Optical drive: DVDRW
Monitor: 14.1 inch, active matrix TFT display SXGA+(1280x800)
Graphic card: Intel Graphics Media Accelerator 950
Intel Wireless: Intel PRO
Wireles 2915 802.11 a/b/g
Network Card: Gigabit 10/100/1000Mbps
Card Reader : inclus
Porturi: Serial, docking connector, 4 USB, VGA, 1 PC card slot type I/II, headphone/speaker out, infrared port, RJ-1
Baterie: 6 celule Li-ion
Greutate: 2.3 Kg
Este bun?

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti, pentru chat, muzica si cate un film la o calitate nu excelenta dar buna, e ok.
Succes!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Este PRAF!

| anghel988 a răspuns:

Eu zic ca hdd-ul de 60gb nu e asa mare graba(se poate schimba in timp). stiu sigur ca placa video aia integrata este de 224mb(am avut tangente in trecut).
in plus daca ii mai pui 2 sau 3gb ram vei avea o configuratie foarte buna si va merge brici.

| XAnonimaXAnonima a răspuns (pentru anghel988):

Deci sa inteleg ca e bunhappy Si inca ceva legat de pret: acstea costa 680 lei...este bine, nu?big grin

| danut95 a răspuns:

Rami si cu had diskl sunt cam slabe la configratie si vezi placa video cat are in rest foarte bun

| XAnonimaXAnonima a răspuns (pentru danut95):

Pai cam astea sunt informatiile....deci e bun? tin sa mentionez ca e sh...

| trolololo a răspuns (pentru XAnonimaXAnonima):

E varza totala, tehnologie veche. Te rog eu, dacă vrei sa-l cumperi nu o face.

| danut95 a răspuns:

Mai negociaza poate il scoti in 600 de lei