| Number27 a întrebat:

Se poate juca Dying Light Co - Op si de pe o versiune necumparata? Tin sa mentionez ca si persoana cu care doresc sa joc nu il cumparat.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Mai bine aștepți până apare iar oferta pe Steam. Am cumpărat Dying Light: The Following – Enhanced Edition când a fost la ofertă, cu prețul de 18-19 euro (acum 1-2 luni de zile) și acest joc chiar merită banii. Țin să menționez că l-am jucat CO-OP cu o prietenă atunci când a apărut și j-am rejucat acum, după atâta timp și tot la fel de tare este.

| Number27 explică:

Nu il are cumparat *