| 26andrei26 a întrebat:

Se poate juca Farming Simulator 2011 Multiplayer daca e descarcat de pe net sau am nevoie de FS11 cumparat... daca trebuie cumparat de unde il pot cumpara-un site ceva?

3 răspunsuri:
| Vladdy112 a răspuns:

CD Keyul te rog mult

| sebi403054 a răspuns:

Auzi andrei eu am cumparat dar nu stiu sa ma joc multiplayer
cum ma joc?

| 26andrei26 explică (pentru sebi403054):

Pai cand intri in joc dai la multiplayer si acolo ar trebui ori sa iti intri si sa selectezi pe join game sau o sa iti apar "update game" sau "update" ceva de genu oricum daca e cumparat original iti merge multiplayer!