| maxbio a întrebat:

Se poate juca Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
pe tastatura? Si daca da, cum?

6 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Merge sa joci si pe tastatura desigur ca nu-i complicat dar este putin diferit.

Comenzile ca sa dai Start sau sa intri nu este w,d,a,s,enter,etc.

Este pe J, I, K, L, Space.
Sunt acelasi comenzi pe Ultimate Ninja Storm numai ca poate difera ordinea sau acesarea dar in rest totul este la fel.
Mult Succes.

| maxbio explică (pentru Mihail2020):

Nu merge cand mi s-e termina cinematicul de inceput apas pe rand toate butoanele pe care mile-ai dat tu, dar nu merg. (Scuze de greselile de tipar)

| M0scraciun a răspuns:

Mai baiatule deci tu cand dai sa pornesti jocul prima data se da la controller settings pentru ca butoanele nu sunt setate... dupa dai la keyboard si iti pui cum vrei tu...

| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a răspuns:

Ca sa iti salveze setarile dai click dreapta si porneste-l cu Run as administrator.

| Modiga_Tavi_1999 a răspuns:

Da se poate juca si depe tastatura dar e complicat de explicat cum sa setezi
Asa ca iti dau un link

https://www.youtube.com/watch?v=ZeWOtDojrhI

Sper sa te ajute

| modanandrei a răspuns:

Dejaba ca nu imi salvaeza setarile