| Smackdown a întrebat:

Se poate scote bann-ul de la club penguin?
Daca da cum?

9 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Presupun ca til scot adiminii aia dupa o perioada dar iti poti fface alt cont eu inca nu am luat banbig grin

| Smackdown explică (pentru MariaChrii):

Am bann la toti membri. Nu mai am niciunul.

| Smackdown explică (pentru Smackdown):

Ai un cont de membru? Daca ai imi dai? Iti dau funda

| MariaChrii a răspuns (pentru Smackdown):

Pai stai ca e derutant ai sau nu ia ban acum sp Am bann la toti membri si apoi nu mai am niciunulthinking

| Smackdown explică (pentru MariaChrii):

Am bann la toti.

| MariaChrii a răspuns (pentru Smackdown):

Si ti-l vor scoate adiminii aia nu stiu presupun ca dupa un timp il vor scoate dar iti poti face alt pinguinbig grin

| Smackdown explică (pentru MariaChrii):

Pinguini care nu-s membri am destui.
Pinguinii non-membri au cateva lucruri de membri.
Dar pinguinii non-membri nu se compar cu membrii

| MariaChrii a răspuns (pentru Smackdown):

Ee si u acum vrei sa ai prea multelaughing poti astepta panaitim scoate un admin deala bannul sau poti sa vb cu un adim nu stiu um il gasesti sa til scoata altfel nu stiu

| DimLight a răspuns (pentru Smackdown):

Salut, da cum(ce ai facut) de ai luat ban?! cunosc unul din admini si poate e de acord sa iti reseteze.
sau poate iti faci alt pinguin sau nu poti?