| VasileCojocea671 a întrebat:

Seara buna tuturor! Deci cum sa va spun... Deci este pe Steam un joc numit Tom Clancy's Rainbow Six Siege este 12 euro (este mai ieftin acum ca este o oferta de craciun){tin sa precizez ca sunt mai multe variante dintre care una "Starter edition" care costa 9 euro, dar am inteles ca nu ii buna deloc pentru ca faci banii in joc mult mult mai greu si esti mai limitat, de aceea as vrea "standart edition" pentru ca este jocul complet} dar nu am de unde sa fac rost de banii astia. Daca are cineva ceva de facut sau ceva sa fac pentru 12 euro. Va rog sa nu va radeti de mine. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Pyromaniac a răspuns:

Nu e adevarat, nu ai nici-o restrictie sau nicio problema cu cat de repede faci banii in joc, starter edition e jocul normal, variantele mai scumpe de ex standard edition iti da de ex un ingame item f ieftin pentru care nu merita sa platesti mai mult. Nu este nici-o diferenta in joc indiferent ca e standard sau starter.

| VasileCojocea671 explică (pentru Pyromaniac):

Pai toti in comentariile jocului scriu ca banii se fac de 3 ori mai greu decat in standard edition. si ei in descriere au scris ca trebuie sa joci mult mai mult sa iti poti cumpara un caracter, pentru ca in starter edition ca sa iti cumperi un caracter nou iti trebuie 25.000 bani si in standard iti trebuie 12.500. oricum nu am sa apuc sa joc eu jocul acesta.

| Pyromaniac a răspuns (pentru VasileCojocea671):

Eu am starter edition si fac la fel de repede ca si un prieten care are standard, conteaza si cat joci ca daca joci mult faci banii repede.

| VasileCojocea671 explică (pentru Pyromaniac):

Mna. tu stii mai bine