| Softwer a întrebat:

Shall lume, ce jocuri credeti ca-mi merge la urmatorul PC: Procesor Intel DualCore 2. 9GHZ, placa video Nvidia GeForce 7200 GS, 1GB RAM? Astept parerile voastre : )

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri da click pe -> Can you run it si apoi click pe ->Begin detection (daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Site-ul iti analizeaza componentele din pc si apoi iti afiseaza jocurile compatibile cu sistemul tau.
Bafta!

| RAZZZ97 a răspuns:

Iti merge global offensive cu fps 80 cam asa ceea ce e foarte bine deoarece toti playeri joaca cu 40 50 fps. daca nu iti place cs. i`ati nfs 2012...