| Marcu_Alin_1989 a întrebat:

Sincer nici nu stiu cum sa incep a pune intrebarea, treaba sta cam asa am inceput sa caut un nou joc MMO, MMORPG. ca m-am plictisit sa ma joc tot aceliasi si de cam 3 luni nu reusesc sa gasesc un joc sa fie pe placul meu am vazut si jucat si jocuri bete dar nu ma satisfacut pe deplin SAU jocuri shooter singlplayer sa fie obligatoriu.MS.astept ceva raspunsuri FUNDA petnru cel mai stisfacator raspuns desi ma cam indoiesc ca am vazut sute de jocuri dar cine stie ele sunt mii poate am sarit peste jocul perfect cum imi place mie sa le numesc.ASTEPT raspunsul perfect, MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Atrielle a răspuns:

CS GO / Overwatch / WoW / Aion / Diablo 3 / Eve - cam astea ar fi propunerile mele, sunt cele mai OK si mai echilibrate.