| Cristian2003 a întrebat:

Sistem Desktop PC Lenovo IdeaCentre H30-05 cu procesor AMD Dual-Core E1-6010 1.35GHz, 2GB, 500GB, DVD-RW, AMD Radeon™ R2, Free DOS, Black, Mouse + Tastatura
La specificatiile acestui PC am vazut ca are 500 GB pe hard-disck, dar nu stiu cati GB d placa video are.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Era util un link, e calculatorul de la Emag? Placa video e dedicată deci nu prea are multă memorie ( 0 GB). Cauți un PC pentru jocuri? Întreb asta pentru că acesta nu e pentru așa ceva.

| Cristian2003 explică:

PC-ul e de la Emag si il vreau ca sa descarc Minecraft si inca ceva

| marian56 a răspuns:

Placa video este integrata si nu iti recomand sa il cumperi pentru gaming