| Oprea_Valentin_1997 a întrebat:

Sistem IT MYRIA Live V29, AMD FX-6300 pana la 4. 1GHz, 4GB, 1TB, AMD Radeon R7 260 1GB GDDR5, Free Dos. Duce gta5 la normal

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

Cu siguranta iti va merge chiar si la High cu fps decent. FX6300 e un procesor puternic.
Eu am un Sapphire radeon r7 260x gddr5 si 4gb ram si un dual core de toata jena de 2-3 ori mai slab ca al tau in gaming si obtin la normal 30-40 fps iar la normal spre high 25-35.
Acum cel mai important depinde si la ce rezolutie o sa joci eu am jucat in 1366

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Da ar merge fara probleme

| VladyXR a răspuns:

Nu trebuie de cumparat pc-uri gata facute, mai bine cumperi pe piese.

| XD_Rares_1995 a răspuns:

Nu stiu frate eu am pc.ul si am gta 5 piratat si imi merge cu lag rau dar nu stiu de ce poate pentru ca o fi piratat altfel nu.mi explic deci daca iti iei pc.ul trebuie sa.ti cumperi si jocul, asta e părerea meawinking