| AlinCosty a întrebat:

Sistem PC Gaming INTEL Coffee Lake i7-9700K pana la 4. 9GHz, 64GB DDR4, HDD 4TB + SSD 1TB, nVidia GTX1080Ti 11GB GDDR5-Emag.Puteti sa-mi spuneti daca e bun/ruleaza jocuri de 2019?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu ai pus intrebarea la mod "troll" si chiar nu ai habar, si te referi la asta http://bit.ly/2Xa8NVP de 12000 ron logic ca da. Ruleaza tot ce vrei pe ultra la full hd, probabil si la 4k pe un minim de 60 fps constant fara frame-uri si toate cele. Daca ai un buget anume si vrei "jocuri de 2019" da-mi mesaj, te ajut sa-ti faci o configuratie sau sa iei ceva subiectiv nevoilor tale.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Iar puneti frate intrebari la misto?

Da, computerul o sa ruleze tot ce ii dai. La ce te astepti de la un computer de peste 100000 de lei?

| AgentTorque a răspuns:

Doamne...
Troll maxim