| 77777Games a întrebat:

Sizzling hott 2 versiunea deluxe a jocului cu septari la aparate unde il gasesc ca sa il pot juca si pe bani reali pe net nu doar pe bani de joc. Sa nu imi dati linkuri cu sizzling hott 1 adica versiunea standard pentru ca acela l-am gasit deja dar eu caut special doar sizzling hott 2 deluxe.

Răspuns Câştigător
| pbromania a răspuns:

Eu iti recomand Book of ra 2 ii un joc mai popular decat Sizzling hott 2. Poti sa incerci siteul acesta : http://sizzlinghott2.blogspot.ro.

1 răspuns: