| stangaionut a întrebat:

Slaut TPU. vreau sa fac un fel de retea Wi-Fi prin care sa pot pune o parola sa o stiu doar eu, pentru a ma conecta de pe telefon la internetul de la pc.cum sa fac?

2 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Salut! Ai nevoie sa cumperi un router SAU sa ai o placa de retea care sa aiba o micuta antena, sa suporte retele Wi-fi.

| AndreiAnghel a răspuns:

Iti iei un router wireless, un cablu ethernet de ~1m, conectezi cablul ethernet la pc si router, activezi wireless-ul la router si ii pui o parola pe care sa o stii doar tu.simplu