| robyyy66 a întrebat:

Sll TPU. Cine stie dc atunci cand vreau sa intru pe metin2ro dupa ce mi se incarca jocul si dau pe incepe jocul nu mi se incarca hackshieldul, foarte rar mi se intampla sa mearga din prima crying

1 răspuns:
| robertfgr a răspuns:

Acum ceva timp a existat un program numit mt2bob acel program a fost foarte bun si chiar enervant tot odata petru ca sv era plin de utilizatori ce il foloseau, practic nu mai aveai unde sa cresti petru ca acest hack aduna toti mobii din jur, acest hack a fost depistat de GM, GA, acesta este motivul pentru care ei au sporit securitatea serverului prin acest hack shield despre care vorbesti...