| IamRyuk a întrebat:

Slut,va rog imi puteti spune cum sa repun vechea deschidere a fila noua de la chrome ca acum se deschide cu google in mijloc si niste aplicatii mai injos, vreau sa fie ca inainte cu aplicatia cautare google youtube google docs va rog ajutaima

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aplicatiile in google le gasesti in grila din dreapta sus http://i.imgur.com/JS21Be9.jpg Orice schimbare in motorul de cautare este definitiva, nu ai cum sa revii la toolbarul acela negru (daca la el te referi). Acum se deschide ca in poza de mai sus.

| IamRyuk explică (pentru neluL):

Deci inainte imi aprea cand dadeam fila noua la mijloc aplicatiile magazin google docs cautare google intelegi?

| neluL a răspuns (pentru IamRyuk):

Am inteles! Direct din motorul de cautare Google nu se mai poate!

| AlexAlex23 a răspuns:

Cred ca l-ai actualizat si nu mai este ca inainte.