| Mihai089 a întrebat:

Spuneti cateva metine romanesti la care faci lv max in maxim 6 zile repede funda +vot

Răspuns Câştigător
| geogeogeo123 a răspuns:

Mt2 fun, tim, hammer, earth, valkyrie, chaos, united, ezy, arena, asura, dark, supreme, explossive, energy, europe, gx, alesta, lunaris
Sper ca te-am ajutat! Fundita plz

2 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Metin 2 european 100% populatie romaneasca usor de lvl-at usor de gasit iteme etc sper sa iti fii fost de ajutor.prietenul meu se joaca deci daca e ceva nu e vina mea happy

| BumtziBums12 a răspuns:

Metin2 TDl cel mai tare server, Arme noi, Armuri noi, Scuturi, etc....NPC skill PC.CEl mai tare server. Funda?:O3