| Peter28 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri care sa functioneze pe aceste cerinte de sistem :
Pentium 4 CPU 2.40 Ghz
1 GB RAM
Nvidia Geforce FX 5200
Placa video de 512 MB

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Gasesti ceva aici, mai vechi. cauta jocuri din 1999 - 2003.
http://www.gameswin.biz/

6 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

O sa-ti mearga Call of Duty 4 la un framerate decent. Farcry 2, MW 3, GRID, etc o sa-ti mearga foarte sacadat sau chiar deloc, ma indoiesc ca scoti mai mult de 20fps cu MW2 (depinde si ce RAM ai, DDR1/DDR2? etc. In principiu cam orice joc aparut inainte de 2007 2008 o sa-ti mearga ok

FarCry, Doom 3, Half Life 2, Alan Wake, Max Payne 2, Prey, The Sims 2, Company of Heroes, Return to Castle Wolfenstein, Medal of Honor Pacific Assault, Silent Hill 4, etc mai stiu multe dar n-am chef sa le enumar chiar acum

| WhateverX a răspuns:

In pricipiu jocuri care nu depasesc ca dimensiune 2 CD-uri.

| WhateverX a răspuns (pentru Andrei7520152):

Nu poti da raspunsul tau fara sa comentezi la altii?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru WhateverX):

Am zis eu ceva laughing

| PetRu_Eduard_1998 a răspuns:

Pes 2012, Fifa12, Nfs Shift.Nfs Hot Pursuit, S-ar putea sa-ti mearga si The Run da intepat..., Far Cry2, MW1, MW2, MW3 cam greu..., Sims3, Sims2, Dirt2, Dirt3, GRID,Prince of Persia The Two Trohenes, F.E.A.R 1,2, 3 nu stiu..Red Alert3, Stronghold3, Shogun Total War toate is misto si iti merg macar la grafica min. Funda?