| HaXo24 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri pentru urmatoarele:System Microsoft Windows XP Professional(5.1,build 2600), System Manufacturer:ECS, System Model G31T-M7, Biosbig grinefault System BIOS, Procesor:Intel(R) Celeron(R) CPU E3200 @ 2.40 GHz(2CPUs) Memory 1014MB RAM, Direct X Version:aDirectX 9.0c.

Răspuns Câştigător
| Provocatus a răspuns:

Sall stiu, sa incepem :
Xp Proffesional :Gta sa/iv/3si liberty city/
red, transfformers orcare vrei, zuma, jurrasic parca, nfs underground1/2 most wanted world
metin2 :ro,fun,united,hammer, vortex servers
fifa:12, 11,10.09,08,07,06 [daca vrei mai multe intr-o downloadare ia-ti fifa collections]
cam atatea jocuri am jucat eu si am la fel calculatorul ca al tau
Pace!
Funda?