| mariusraduica a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce jocuri de curse mai bune merg pe Samsung galaxy pocket neo.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, Andrei? Nu te-ai saturat sa fii cretin? Fara raspunsuri de DN1, te rog.

Baiatu', Marius, uite jocuri jucate de mine 2D si 3D, da. Merg si jocurile 3D ( cele de calitate inalta, dar faza e ca telefonul are momente cand poate accepta jocuri ca Asphalt 8, si cand suporta doar jocuri 2D) Uite jocuri 3D, o sa-ti dau si un site foarte bun de descarcare, in finem dar dupa: Jocuri 3D: Into the dead, Critical Missions S.W.A.T, Asphalt 8;. Jocuri 2D vin asa, titi dau 3 exemple, iti dau jocuri mai necunoscute ca sa nu zici ca-ti dau jocuri gen Jetpack Joyride, in fine, uite: Hard Time Prison Sim, Earn To Die, F.A.C.T.O.R.U.L S.U.R.P.R.I.ZA, adica site-ul de download jocuri pentru android: Mob.org. Un site extraordinar, dupa pararea mea cel mai bun. O sa vezi ca-s mai multe chestii acolo.

1 răspuns:
| Andrei1000super a răspuns:

Cauta pe google