| Mosternag159423351 a întrebat:

Care din aceste telefoane sunt mai bune? La apps,jocuri,etc
Samsun Galaxy Y, Samsung Wave Y sau Samsung Galaxy Pocket.
Si ce OS e mai bun Bada 2.0 sau Android 2.3?

Răspuns Câştigător
| Denisucu55 a răspuns:

Salut! Eu am un Samsung Galaxy Y S5360 si sunt foarte, foarte multumit de el! Are Samsung Apps si Google Play (Magazin Play). Mi-am downloadat o multime de jocuri si aplicatii si pe langa asta, e si foarte ieftin. L-am luat de la Media Galaxy cu doar 430 lei! E foarte Ok telefonul. Il recomand cu caldura! Iar la OS, Bada nici nu este cunoscut, este mult mai greu de navighat pe el, pe langa ce Android 2.3. (Samsung Galaxy Y are 2.3.6.) este foarte cunoscut si are o interfata foarte usor de folosit si de inteles. TI-L RECOMAND! Tu alegi ce vrei, aceasta este parerea mea, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Samsung galaxy y si android 2.3 pentru ca e apgradabil cu 4.0

| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Salut. Am analizat pe net pe site-uri de specialitate si am constatat ca Samsung Galaxy Pocket este cel mai bun. Legat de sistem de operare, este logic ca Android 2.3 este cel mai bun. Bafta