| InFiNiTi13 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva jocuri cam pana in 2007-2008 (doar pana acolo imi suporta sistemulsad ) in ultimul timp ma plictisesc groaznic ca nu mai am ce juca. cam de toate genurile shootere (call of duty 4, 5 le-am jucat deja), de strategie(medieval 2 total war, rome total war), daca mai aveti jocuri care nu se incadreaza in categoriile astea mai spuneti ca nu e problema, intr-un cuvant adica joc de toate

Răspuns Câştigător
| MadaDenis1990 a răspuns:

Chicken invader 1, 2, 3; FIFA 07, 08; Max Payne 2; Rainbow Six Lockdown; NFS UNDERGROUND 2; Euro Truck simulator... Bafta!