| TC3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri de aventura gen harry potter, mai noi sau shootere de care sa nu ma plictisesc dar nu sf-uri. Am jucat o groaza de jocuri, max payne 3, battlefield 3, call of duty bla bla...dar m-am plictisit de toate sad nu mai stiu ce sa joc big grin

9 răspunsuri:
| usuk a răspuns:

Daca iti plac jocurile cu tenta istorica in care sa simti ca faci parte din poveste incearca dynasty warriors 6/7 sau online>cel online devine putin monoton dupa ceva timp dar e fain

| TC3 explică (pentru usuk):

Nu imi plac asteaa.laughing am vazut un video pe youtube cu un joc de aventura...esti o fetita parca si esti ajutat de un caine urias(sau ce o fi ala) sa treci peste obstacole...mi s-a parut interesant dar nu mai stiu cum se numea straight face

| c0ton a răspuns:

Half Life 2(2004)
Half Life (2000)
GTA San Andreas(2005)
GTA IV ( 2008 )
GTA Vice City
Dead Rising
Dead Rising 2
Crysis 2 (2010)
Crysis (2007)
Metro 2033
Half Life 2 Beta
Half Life 2 - One Episode
Half Life 2-Two Episode
Assasin Creed
Assasin Creed 2
Assasin Creed 3
NFS (Need For Speed) Most Wanted
NFS Undercover
NFS Most Wanted 2
Metro : Last Light
War For Cybetron
Fall Of Cybetron (2012)
Aliens VS Predator
Aliens VS Predator 2
Aliens VS Predator 3
Star Wars
Mafia 2

| TC3 explică (pentru c0ton):

Le-am jucat pe toate happy mai putin war of cybetron ala si fall for cybetron...sf-urile nu imi plac..gen star wars. half life 2 e interesant.un fel de puzzle-zombi. dintre toate mafia 2 cel mai reusit, gangsteri. misiuni pacat ca nu ai prea multa libertate in afara misiunilor.

| c0ton a răspuns (pentru TC3):

Dar macar da-mi funda.

| c0ton a răspuns:

Counter Strike 16

| c0ton a răspuns:

Call of Duty Black OPS II
Call o Duty Modern Warfare 1, 2, 3

| nyggaboy a răspuns:

Dead rising 2, assasin creed 3, nfs mw 2012,