| Aprodu_George_2000 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum ar trebui sa rezolv panarama asta de eroare ca nu stiu?

http://imgur.com/a/QKj9x

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Incearca astea doua:
1. Steam - library - click 2 pe h1z1 si cauta ''verify local game cache'', lasa sa-si faca treaba, dupa incearca din nou.
2.Control Panel - Programs - Default Programs - Set your default programs - Alege un browser, vad ca ai opera, alege opera si dupa apasa pe ''set this program as default'' si pe ''choose defaults for this program'' - apasa save si incearca din nou.