| Yamaha123 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu masini gen GTA adka, free ride dsa ma plimb cu masina pe unde vreau fara nfs! dau funda!

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

Mafia I si II, Sleeping Dogs

| Yamaha123 explică (pentru StefyBoy):

MS mult am dar mafia 1 si 2 le am m-am plictisit am sa incerc sleping dogs, dar altele nu mai stii?

| StefyBoy a răspuns (pentru Yamaha123):

Nu prea sunt gen GTA / Mafia / Sleeping Dogs, altlul mai e Minecraft care iti da libertate, dar nu prea sunt deoarece e la moda sa se faca ''restricti'' in legatura cu gameplayul

| Sebastian234 a răspuns (pentru Yamaha123):

Auzi dar mai sunt doua dar acolo te lasa sa conduci numai tancuri si elicoptere... Prototype 1 si 2