| kenzo720 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu masini noi-vechii nu coteaza dar cat mai multe ca imi e dor de o liniutza ceva laughing... funda pentru cele mai multe jocuriwinking

Răspuns Câştigător
| RaZoR2 a răspuns:

Nfs most wanted, stret, undergroun 1 si 2, shift,world, hot pursuit1, 2,3, 4.Funda?

2 răspunsuri:
| kenzo720 explică:

Eu vroiam pentru pc adica le downloadezi le instalezi.etc.copiezi crack-u si alte chestii ce trebuie fkte la instalare straight face vino cu alte ideii si poate iti dau funda smileyformewinking