| twrt a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri
Inafara de jocurile : (Metin2, Conter-stricke, serios sam 2; 3, Nightmare House 2, Minecraft, Perfect-World, TLBB )
Sunt bune si jocurile online
Dati-mi 5 nume de jocuri si dau funda (cat mai rapid)big grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CoZoMy a răspuns:

Prototype
DRIVER SANFRANCISCO
Total overdose
Test drive unlimited
Wicky roos
Serious Sam2
Battlefield 1942
18 Wheels of Steel Houlin
Call of Duty2
Stalker
4Story
Funda?

3 răspunsuri:
| D4K1N3 a răspuns:

Incearca sa joci Cabal (Oficial-de preferat, sau un server privat) NFS world, Soul Order, Talisman, Ninja Blade, Assassin's Creed, Warcraft The Frozen Trone (poti sa joci in retea daca vrei ) Dungeon Siege big grin sper ca te-am ajutat

| BlueAdryano1993 a răspuns:

4Story (client)
Triburile, Gladiatus, OFM, Farmerama(browser)
FUNDA?