| LaMbRiU21 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru Windows XP cu 1GB ram sa aiba grafica buna! Sa imi dati si link-ul va rog!

Răspuns Câştigător
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Mafia ( 1 ), godfather 1, gta ( pana la san andreas inclusiv ), age of empires ( 1, 2, 3 ), serious sam (1, 2), call of duty ( pana la 4 inclusiv ), medal of honor ( pana la airborne ), counter strike ( pana la cs source inclusiv ), fifa ( pana la 08 inclusiv ), wwe ultimate impact, titan quest, star wars ( jedi academy, Kotor 1, 2 ), Lord of the rings : return of the king, chronicle of riddick : escape from butcher bay, matrix : path of neo, minecraft, battlefield ( 1, 2, heroes ), elder scrolls ( morrowind, oblivion inclusiv ), fable : the lost chapters, diablo ( 1, 2 ), gothic ( 1, 2, 3 inclusiv ), marvel ultimate aliance, sipderman ( pana la 3 inclusiv ), crisis 1, vampire masquerade, blodrayne ( 1, 2 ), etc ca nu imi mai amintesc big grin

? FUNDA?