| DemonWolf a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri super tari Mmo sau mmorpg etc pls cele mai tari funda xD

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Nu juca 4story si Metin2, joaca actiune ca lumea.
Vindictus, Dragon Nest*versiunea anime a lui Vindictus*Hunter Blade.

| DemonWolf explică (pentru PinguinuL):

Astea da jocuri calumea

| DemonWolf explică (pentru PinguinuL):

Cred ca o sa ma apuc de dragon nest sau de vindictus mersi omule

9 răspunsuri:
| XxAlexualxX a răspuns:

Salut stiu eu cateva:metin2Light,te da lvl 90 1kkk kinguri 0 yang la pescar, league of legends, 4story, 4story eg, si uite ati dau un site numai cu mmorpg funda?

| DemonWolf explică (pentru XxAlexualxX):

Uras 4 story de lol m-am plictisit si metin 2 pvp server e nasol si n-am chef de metrin chiar nu sti un joc adevarat?

| XxAlexualxX a răspuns (pentru DemonWolf):

League of legends. World of Warcraft (niciodata nu te poti plictisi in wow deoarece sunt prea multe de facut si e prea putin timp pentru fiecare de aceea e bine sa nu joci mult ca devi cam obsedat de el, zic din propia experienta)
2.RIFT (un joc foarte bun si frumos care il clasific al 2-lea dupa wow

)
3.Runes of Magic(FrEE 2 play) rest its garbage

| XxAlexualxX a răspuns (pentru DemonWolf):

.World of Warcraft (niciodata nu te poti plictisi in wow deoarece sunt prea multe de facut si e prea putin timp pentru fiecare de aceea e bine sa nu joci mult ca devi cam obsedat de el, zic din propia experienta)
2.RIFT (un joc foarte bun si frumos care il clasific al 2-lea dupa wow)
3.Runes of Magic(FrEE 2 play) rest its garbage si league of legends

| DemonWolf explică (pentru XxAlexualxX):

Omule jocuri calumea nu sti? lol ai multe de invatat despre jocuri... frate de Silkroad, shaya, wolf team, age of wuiln, repulse, S4league, Air rivals, etccc.lol omule

| XxAlexualxX a răspuns (pentru DemonWolf):

Ba stiu si n-am multe de anvatat

| Bebitza99 a răspuns:

Cabal e superb