| JokErULl a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste nume de jocuri smechere pe calculator, gen Metin...

3 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

4Story,gladiatus(nu stiu daca gladiatus e genul tau), Conquer 2.0, daca nu vrei cu alti jucatori este super tare Lord of The Rings Conquest. Distractie

| FkThRz a răspuns:

Aion, Jade Dinasty, Aika, Rappelz, 4Story, dar daca vrei mult mai multe ce spui sa intri pe un site unde ai toate jocurile MMORPG? Ai aici un link: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm
Bafta si distractie la joc! :D

| xDenysx a răspuns:

World of Warcraft cel mai bun MMORPG din lume