| Mystyk a întrebat:

Spuneti-mi si mie un browser (joc) fain, in afara de Travian si Farmerama.

9 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

AQWorlds, Fantasy Online, Scared Seasons 2 (daca ai mult timp il recomand inca nu sa atins limita de level max nici nu stiu daca exista cel mai bun player are level 1500 si ceve laughing e bun de pierdut timpu aiurea )big grin

| CristiCryss3 a răspuns:

Www.triburile.ro e in romana;) bafta

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

DarkOrbit!

| Attack619 a răspuns:

Poti incerca dark orbit sau aqworlds. Eu am jucat ceva timp aqworlds si e destul de tare pentru un joc pentru browser, iar dark orbit il juca un prieten si mi s-a parut destul de fain. Funda big grin?

| MeMeMe97 a răspuns:

ConQUIZtador
Barn Duddy
Lady populars
MAnager fotbal

| Numb a răspuns:

Incearca Ikariam, The West, Wow, Conquiztador...succes!

| prigoiulian a răspuns:

Pai poti juca League of Legends e joc online (gen warcraft )si cred ca e mai fain decat shiturile alea de mai sus

| Numb a răspuns (pentru prigoiulian):

Daca nu iti convine nu mai contrazice.ca eu n-am chef de asa ceva.Multumesc.