| TheSeventhSin a întrebat:

Spuneti-mi si mie unul sau mai multe programe de inregistrat atat jocuri cat si desktop,in special pentru jocuri.
Vreau ca caesta sa aiba cerinte foarte mici si sa consume foarte putine resurse pentru un procesor slab insa destul de bun pentru multe jocuri doar ca nu pot sa am multe fps-uri cand filmez.
Nu-mi pasa cat de mare e la final (Gb) dar sa nu se miste in poze.
Dau funda cine ma ajuta, si am sa le testez iar programul care mi-ati trimis primeste funda.

Răspuns Câştigător
| WestsideMTFK a răspuns:

Screen Recorder

2 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Open Broadcaster Software (OBS), Inregistreaza atat Desktop cat si In-Game, poti face stream cu el, poti adauga Face-Cam, Overlay, tot ce vrei tu, insa este cam greu de facut setarile calumea

| TheSeventhSin explică (pentru KlibrDM):

OBS-ul il aveam si eu si merge greu, mi-am luat totusi alt program si merge destul de bine insa mai astept raspunsuri ca poate mai stiu altii programe care necesita mai putine resurse.