| bogdan25_6508 a întrebat:

Spuneti-mi un metin in care sa te dea lvl 1 si sa cresti singur cu iteme otel battle king posedata +9 la shop la intre 0 si 10kk rate 1000x sau mai mari cu sau fara hamachi daca e cu dati-mi si utilizatoru si pass de la hamachi si dau funda 3 voturi si sa aiba npc de luat g/p

Răspuns Câştigător
| Dani21Dany a răspuns:

Ai putea incerca mt2 mondial daca se mai redeschide sau deschis e mt2 osiris (nu are batle la shop etc) dar are nimfa si o faci divina are exo o faci spada etc si mai toate evolueaza lv max 250 lv intrare 1 dar ratele is 200% am uitat=]] incearca mt 2 tdl ca le are pe toate

| bogdan25_6508 explică (pentru Dani21Dany):

Le-am jucat si is naspa in afara de tdl inainte aveam itm de pe net sirius dar nu

2 răspunsuri:
| SmokeNonStop a răspuns:

Man joaca mt2 steel sau mt2 epical is tari amandoua doar ac epical are lvl max 150