| anonim_4396 a întrebat:

Care stie un metin pvp care cresti singur cu ratele 1000x iteme la shop otel king battle +9 dar nu scumpe si sa fie npc de luat g/p si licuori instant 100% pvp si pm

Răspuns Câştigător
| TheDarkDevil a răspuns:

Pai este metin2 Europe am lvl 100 pe el posedata +9 triton +9 full bonusate lunara+9 itme de lvl 54+9 ma gasesti la numele in joc Nicu.P.S:Am grad Cavaleresc

7 răspunsuri:
| Habsen a răspuns:

Xpub mt2

| bogdan25_6508 a răspuns:

Si am cerut pvp nu pvm adica cu ratele 1000x sau mai mari si u iteme otel king battle+9 la shop nu scumpe gen hotstyle metin2x.eu la astea ma refer

| TheDarkDevil a răspuns (pentru bogdan25_6508):

Ba tu chiar esti cum esti.
Ala pe care l-am spus eu ce are ba ca are tot ce ai zis tu.
Esti chiar n00b.Habar nu ai sa citesti.
Daca am zis ca am lvl 100 ce naiba nu mai vezi bine iti trebuie ochelari?
Mai bine nu raspundeam si gata ca esti chiar n00b.
Poate tu nu stii sa citesti nu noi. N00BULE

| bogdan25_6508 a răspuns:

Dati-mi unu bun si dau funda si voturi

| bogdan25_6508 a răspuns:

Si daca imi da-ti cu hamachi dati-mi si siteul si useru si pass de la hamachi

| bogdan25_6508 a răspuns:

Sau puteti sa-mi faceti un cont pe xenox metin2 server 1

| rellick a răspuns:

Deci... TDL MT2... hammer mt2 si metin2 namours merita incercat funda?