| NutellaGirl a întrebat:

Spuneti-mi va rog cat mai multe servare care le-ati incercat si merg de Metin2 privat. Eu am avut FreezeeTime si ma tot dadea afara... Vreau alte servare de pe care sa nu te dea afara sin 5 in 5 minute Funda

2 răspunsuri:
| Lasvegasnevada a răspuns:

Cele mai misto metin2light,metin2sky,hammermt2,wavemt2,mondialmt2,empiremt2,metin2star,metin3.metin4.mt5.mt6,mt7,mt8,mt9,metin3.5,metin2fun

| spiderman5825 a răspuns:

Cel mai bun e metinstars. Nici un server privat nu are imbunatatirile lui. Este client in romana, engleza si germana.