| mondici a întrebat:

Spuneti-mi va rog jocuri horror sau cu masini va rog! dau funda celui care raspunde primulhappy

Răspuns Câştigător
| AlbertTiger0067 a răspuns:

Cu masini: need for speed most wanted, nfs underground2, nfs hot pursuit(daca ai paca video mica nu-ti merge), nfs the run...si multe altele sunt foarte tari cele care le-am enumerat, bafta!

6 răspunsuri:
| innocentbloodspiller a răspuns:

Jocuri horror :left for dead 4, bioshock 2, fear 3, dead rising 2
jocuri cu masini:dirt 3, nfs: the run, f1 2011

| CLAUDIU774 a răspuns:

Incearca si nfs undercover ps iti trebuie un calculator mai performant

| DeeJayInTime a răspuns:

Pai...sunt o multime de jocuri cu masini incearca si tu NFS-urile

| nickycool01 a răspuns:

Dead island 2 sau resident evil 1 2 3 4 5 6, dead space 1 sau 2 care iti merg masini nfs most wanted nfs carbon sunt mai multe laughing

| mondici explică (pentru nickycool01):

Mersi
de raspuns

| edu908 a răspuns:

Joaca-te Need For Speed Shift 2. O sati placa foarte mult.