| Deerpixdddd a întrebat:

Spuneti-mi va rog raspunsurile, dau funda!
1.Ce este ban-evading?
a.Atunci cand este un admin spec pe tine, si iti dai /q inainte sa-ti dea ban.
b.Atunci cand iei ban pe un cont si joci pe altul fara permisiunea unui admin principal.
c.Atunci cand folosesti programe speciale pentru a te debana singur.
2.Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay?
a.Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
b.Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.
c.Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
3. Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este
a.5
b.1
c.3
4.Forma lunga a urmatoarelor acronime - IC, OOC, PK, FK, PG, MG
a.In City, Out of Character, Player Kilograms, Fill Killings, Powergaming, Metagaming
b.Inside Cropping, Out of Chilling, Player Kill, Faction Kill, Powergaming, Metagaming
Ic.n Character, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming
5.Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc?
a.Folosesti /report sau /re.
b.Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.
c.Ii dai PM.
6.Ce inseamna Ninja Jack? Este permis asa ceva pe server? a.Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Este permis
b.Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Nu este permis
c.Atunci cand faci ca un Ninja si incepi sa omori multe persoane. Nu este permis
7.Ce trebuie sa faci in cazul in care cineva iti buseste masina?
a.Scoti arma si il omori pe respectivul.
b.Mergi in continuare ca si cum nimic nu s-a intamplat.
c.Sa faci roleplay in functie de cat de grava e situatia.
8.Definitiile corecte ale termenilor RP, MG, PG, RK, IG, OOC, CK sunt:
a.RolePlay, Metagaming, PowerGaming, RevengeKill, In Game, Out of Character, Character Kill
b.Roleplay, Metagaming, PowerGaming, RealKill, In Game, Out of Car, Character Kill
c.RealPlay, MultiGaming, PowerGaming, RevengeKill, In Corason, Out of Character, Come Killer
9.In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire?
a.Niciun raspuns nu este corect, regulamentul nu prevede asa ceva
b.Nu, regulamentul serverului interzice cu strictete asa ceva
c.Da deoarece asa sporesti roleplay-ul si le dai de munca ofiterilor
10.Ai voie cu nume celebre pe server? (Vazute in jocuri, filme, showbiz)
a.Nu, numele celebre nu sunt permise pe server.
b.Da, nu este nici o problema, atat timp cat este un nume RP.
c.Da, pot sa-mi pun ce nume vreau, chiar si Joacabine_Mirel.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-C
2-B
3-A
4-B
5-C
6-B
7-C
8-A
9-A
10-B