| Snipper2000 a întrebat:

Spuneti nu stiu... niste jocuri FPS (FIRST PERSON SHOOTER) like battlefiled 2 perferabil multiplayer... k vreau sa imi deschid channel de gaming big grin

2 răspunsuri:
| denispatrik a răspuns:

Counter Strike 1.6, Source sau Global Offensive, seria Call Of Duty, seria Battlefield, F.E.A.R,Homefront,Killzone,Resistance 3, Crysis, Bullestorm cam astea ar fi cele mai jucate si cunoscute happy

| Snipper2000 explică (pentru denispatrik):

Am jucat mai toate... happy Unu asa cu download free si sa nu fie mare