| PooFree a întrebat:

Spuneti va rog ce sa fac cind vreau sa intru in мой компьютер nu ne arata disc :E si nu vra sa inscrie jocuri ce trebuie de facut

1 răspuns:
| microsedd a răspuns:

Probabil ca nu ai o partitie E: pe care sa ti-o arate in my computer si de aceea nu iti apare, sau este posibil sa fi luat ceva virus care sa iti ascunda partitiile, eu am avut un virus care nu ma mai lasa sa vad nici un fisier de pe computer nici macar my computer nu mai exista sad oricum eu am rezolvat reinstaland windows-ul.