| Victor313 a întrebat:

Spuneti va rog o joaca pc buna happy
de dorit sa fie First Person Shooter )
ceva mai rar happy (nu foarte popular, pentru ca in toate am jucat aproape happy

3 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

BF3,MW3,BO2,MoH WF, Crysis 3, Sniper elite v2(e third person, dar foarte misto), Sniper ghost warrior 2, Halo(nu prea stiu ce Halo e pe pc pentru ca nu imi placehappy ), Mirror's Edge(parkour).happy

| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Incearca Call of Duty, Battlefield, Borderlands 1 si 2, Sniper Ghost Warrior 2 si 1.

| Floringavril a răspuns:

Ancearca /infernal/time shift, 1, 2...blood rayne.1, 2 depinde ce versiune vrei.