| lorenmorgan a întrebat:

SSalut ajutati-ma! cind vreau sa intru pe internet apes pe litera g si ini arata fisierele pe care le-am cautat pe google cum pot sa-le sterg ca sa nu maiapara?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La telefon sau calculator(laptop)? mergi al unelte-option-confidentialitate, iar la istorica bifezi"firefox nu va memora istoricul niciodata". Apoi inchizi browserul(google), si il redeschizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta in cazul in care folosesti firefox, da mai multe amanunte, e telefon, laptop, ce browser, fiecare au optiunile diferite.