| lorenmorgan a întrebat:

citeva zile in urma am cautat niste informatii pe google si acum cind greu sa intru in google si apes sus litera G imi arata o lista de fisiere pe care le-am cautat pe google, vreau ca sa dispara aceste fisiere am incercat si am sters google crome si l-am instalat din noi si iar cind apes pe liteta G imi apare acele fisiere cu informatie, cum pot sa le sterg ca sa nu mai apara niciodata

2 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Dai click sus in deapta apoi instrumente/stergeti datele de navigare si la eliminati datele de navigare din: selecteaza ''de la inceput''

| lorenmorgan explică (pentru мαяdυк):

Multumesc,dar singura am cautat si am facut inainte de a primi raspunsul tau, oricum multumesc ****