| Bruninhos a întrebat:

Stie careva de ce nu imi merge battle for middle earth 2 pe windows 7? stie cineva daca il pot face sa ruleze pe windows 7? astept raspunsuri urgent cine ma ajuta dau funda`

Răspuns Câştigător
| Bogdan7265 a răspuns:

Imi cer scuze brunos dar nu stiam ce calculator ai nu te supara.Sti ca mai sunt inca incepatori care au comp si nu stiu sa se uite la system requirements (tu nu esti ca ei) imi cer scuze!

| Bruninhos explică (pentru Bogdan7265):

Deci care ar fi cauza?

5 răspunsuri:
| Bogdan7265 a răspuns:

Esti sigur ca problema este de la Windows 7? Sigur nu este ca nu ai ram destul, placa video este buna sau nu te-ai uitat sa vezi daca ai calculatorul destul de bun pentru joc? nu ne-ai dat detalii foate bune despre ce comp ai ca sa vedem ce problema ai.

| Bruninhos explică (pentru Bogdan7265):

Frate am 6gb ram placa video MSi 530 GT si procesor AMD Phenom 1100t black edition straight face.

| Bruninhos explică (pentru Bogdan7265):

Procesoru are 4.0 Ghz Hexacore. si placa video de 1 gb 128 de biti... si ramii pe frecventa 1333 e imposibil sa fie de la pc imi merge crisys 2 / metro 2033 pe high nu merge battle for middle earth 2 straight face?

| Bogdan7265 a răspuns:

Habar nu am dar vezi si tu ce zice cineva care stie mai bine despre calculatoare.