| alinutzu50 a întrebat:

Stie careva un cfg de cs 1.6 deathrun cu care sa prinzi foarte repede viteza?

Răspuns Câştigător
| MariNNN a răspuns:

Ca sa prinzi viteza nu iti trebuie cfg. Iti vei da seama de asta cam in 1-2 ani dupa ce o sa joci. Pentru a prinde viteza. nu trebuie sa faci altceva decata asa numitele "strafe". Tii apasat "space" dupa care dai "a" (si misti mouse in stanga) dupa dai "d" (misti mouse dreapta) si tot asa. happy
O sa ajungi sa prinzi si tu viteza repede, dupa ce o sa joci cam 5-12 luni. totul depinde de experienta acumulata.
Asa eram si eu la inceput, (cand jucam hns) nu puteam prinde viteaza foarte repede deloc. asa ca am jucat, si iar, si tot asa, pana in prezent ce prind peste 600 m/s in nici 5 secunde!
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic :d
Bafta! (funda?; x)

| alinutzu50 explică (pentru MariNNN):

Ms.Am mai invatat si altceva mi-am pus bind f turn left + a si d +mouse il tin in baza pana prind peste 1000 si plec.

1 răspuns: