| Skiper a întrebat:

Stie careva cum sari in cerculete sa prinzi viteza in cs era ceva de genu un cfg sau asa ceva plz

1 răspuns:
| iulian26 a răspuns:

Da stiu ce vrei sa spui, e foarte greu daca nu joci pe un server de dr ( deathrun) deci... ti cutitu in mana si incepi sa faci asa : ti ctrl-ul apasat cu space-ul impreuna si cand o iei in dreapta cu mouseul, o iei in dreapta si din tastatura, nu merge pe orice server, incearca sa cauti un server de dr, sau ia de aici : 89.42.200.48:27015