| mihai777 a întrebat:

Stie cineva care e IP-ul serverului Breasla Haiducilor?
FUNDA!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ip este 24.457.56.9:25565 si pentru rezolvarea whitelist-ului contactati-ma pe skype lucasebastianpatrascu

| CyLvEr a răspuns:

Serverul are white-list deci trebuie sa fi trecut pe lista respectiva pentru a putea intra.
Iar IP-ul nu este public.
Asa cum a zis si Damnedsky poti intra doar cu invitatie si nu prin alte metode.
Serverul este privat doar pentru ei deci nu ai sanse sa intri pe acel server de cat daca esti un YouTuber.

| Mihai_Chris_1972 a răspuns:

Am raspunsul aici ip este 188.212.101.82 nu are wite list e dowr premium daca ai minecraftul premium merge

| Mihaila_Cecilia_Elena_1968 a răspuns:

Ip est pe minecraft 1.7.2 est 49381