| eXtReMaRyWs a întrebat:

Stie cineva daca este joc online cu naruto, ceva in genul Metin2?

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Pai nu exita ca metin 2 Joc cu Naruto.Este pockie Ninja pe browser si este foarte bun adica eu joc.Era un joc acum cativa ani pe steam dar nu se mai joaca nimeni si nu gasesti severe orcm era o prostie.Sorry dar nu este online daca s-ar face unu cred ca ar fi cel mai bun joc posibilbig grin Funta daca vrei pentru ca sunt si eu fanbig grin

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu nu exista un astfel de joc cu exceptia celor pentru consola, exclusiv.

Succes!