| Ygbdrhserxhfbxgdvfg a întrebat:

Stie cineva daca poti fi logat la un cont de brawl stars in acelasi timp atat pe telefon cat si pe ps?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AlexandruRz a răspuns:

Nu, in acelasi timp nu ai cum.Cand intri de pe al doilea dispozitiv iti va spune ca cineva s-a conectat si te va scoate de pe cont. Daca ar fi fost posibil asa ceva, iti dai seama cate trofee se faceau. Poti avea acelasi cont logat, insa sa nu fi in joc de pe ambele dispozitive.Sa zicem ca la 11:30 te joci pe telefon, poti sa fi logat si pe PS logat insa nu vei putea juca.

1 răspuns: