| DJock a întrebat:

Stie cineva daca se poate descarca minecraft free in care iti poti schimba skinul si poti pune shadeuri sau moduri?
Daca da, va rog sa imi dati un site de pe care sa il pot descarca.
Daca nu, atunci va rog sa imi dati macar un site de pe care sa pot lua un minecraft launcher de calitate.

2 răspunsuri:
| DyonisX a răspuns:

Pai ultima oara cand am descarcat un Mincraft cu crack se putea schimba skinul daca iti alegeai un username dintr-o lista de pe un site, in rest poti schimba skinul din file-uri dar daca faci asta se schimba skinul la toti in skinul pe care l-ai ales tu, shadeuri si moduri se pot instala probabil si poti juca online pe servere cu crack si LAN. Nu pot trimite un link pentru ca imi spune ca e ilegal.

| DJock explică (pentru DyonisX):

Macar imi poti spune exact ce sa scriu pe google sau ceva?